Glampingtent Luxe 4
EuroParcs Gulperberg · Gulpen · Limburg
Vakantiehuis · 4 personen
vanaf
€ 172,24 / 2 nachten
Glampingtent Luxe 4Over deze accommodatie
Wil je kamperen zonder het gedoe van opzetten en uitpakken? In Glampingtent Luxe 4 bij EuroParcs Gulperberg geniet je van een volledig ingerichte accommodatie voor vier personen, midden in het heuvelachtige landschap van Zuid-Limburg. De tent bestaat uit één ruimte die je via enkele traptreden betreedt en is voorzien van alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf.
Binnen vind je een gezellige eethoek en een keuken met kookplaat, koelkast en filter koffiezetapparaat. Achter de keuken ligt de badkamer met toilet, wastafel en douchecabine. Vervolgens splitst de ruimte zich in twee slaapgedeeltes: één met een tweepersoonsbed en een andere met twee losstaande eenpersoonsbedden. Buiten kun je relaxen op de veranda met tuinmeubilair, terwijl de airco/verwarmingsunit zorgt voor aangename temperaturen het hele jaar door.
EuroParcs Gulperberg ligt bovenop de Gulperberg en biedt een uniek panoramisch uitzicht over het glooiende Zuid-Limburgse landschap. Vanuit het park wandel en fiets je zo de natuur in, langs routes die bekend zijn van de Amstel Gold Race. De omgeving staat bekend om zijn bourgondische karakter: breng een bezoek aan sfeervolle plaatsen als Gulpen en Valkenburg, proef lokale specialiteiten en ontdek de talrijke brouwerijen en restaurants. De gratis wifi houdt je verbonden, je auto parkeer je eenvoudig nabij de tent en ook je hond is van harte welkom.
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er in Glampingtent Luxe 4 verblijven?
De glampingtent is geschikt voor maximaal 4 personen.
Hoe is de slaapindeling in de tent?
De tent heeft twee slaapgedeeltes: één met een tweepersoonsbed en één met twee losstaande eenpersoonsbedden.
Is er een badkamer aanwezig in de glampingtent?
Ja, achter de keuken bevindt zich een badkamer met toilet, wastafel en douchecabine.
Kan ik mijn huisdier meenemen naar deze accommodatie?
Ja, huisdieren zijn welkom in Glampingtent Luxe 4, waardoor het een ideale uitvalsbasis is voor een verblijf met je hond.
Welke faciliteiten zijn er in de keuken?
De keuken is uitgerust met een kookplaat, koelkast en een filter koffiezetapparaat.
Waar ligt EuroParcs Gulperberg en wat kun je er in de omgeving doen?
Het park ligt bovenop de Gulperberg in Zuid-Limburg met uitzicht over het glooiende landschap. Je vindt er wandel-, fiets- en mountainbikeroutes, bekende Amstel Gold Race-beklimmingen, en bourgondische steden zoals Gulpen en Valkenburg met brouwerijen en restaurants.
Prijzen per periode
juni 2026
| ma 29 juni | 4 nachten | € 249,80 |
juli 2026
| vr 3 juli | 2 nachten | € 239,20 |
| ma 6 juli | 4 nachten | € 382,40 |
| vr 10 juli | 2 nachten | € 295 |
| ma 13 juli | 4 nachten | € 452 |
| vr 17 juli | 7 nachten | € 909,50 |
| ma 20 juli | 4 nachten | € 614 |
| vr 24 juli | 7 nachten | € 1.083,50 |
| ma 27 juli | 4 nachten | € 640,40 |
augustus 2026
| ma 10 augustus | 4 nachten | € 614 |
| vr 14 augustus | 7 nachten | € 958,10 |
| ma 17 augustus | 4 nachten | € 510,20 |
| vr 21 augustus | 2 nachten | € 407,20 |
| ma 24 augustus | 4 nachten | € 356,60 |
| vr 28 augustus | 2 nachten | € 283,60 |
| ma 31 augustus | 4 nachten | € 248 |
september 2026
| vr 4 september | 2 nachten | € 180,40 |
| ma 7 september | 4 nachten | € 272,60 |
| vr 11 september | 2 nachten | € 180,40 |
| ma 14 september | 4 nachten | € 284,20 |
| vr 18 september | 2 nachten | € 177 |
| ma 21 september | 4 nachten | € 236,56 |
| vr 25 september | 2 nachten | € 172,24 |
