4-persoons appartement
Landal Alpine Lodge Lenzerheide · Lenzerheide · Graubünden
Bungalow · 4 personen
4-persoons appartementOver deze accommodatie
Landal Alpine Lodge Lenzerheide ligt in het schilderachtige Graubünden, een regio die uitnodigt tot actieve beleving in alle seizoenen. Het 4-persoons appartement biedt als vrijstaand bungalow de ideale combinatie van ruimte, privacy en discrete luxe voor gezinnen, stellen of vrienden.
In de zomer verken je het uitgestrekte wandelnetwerk rondom Lenzerheide of surf je op het heldere water van de Heidsee. Zodra de eerste sneeuw valt, transformeert de omgeving in een wintersportwalhalla met directe toegang tot het uitgebreide skigebied van Arosa-Lenzerheide.
Het appartement is volledig ingericht voor vier personen en combineert comfort met praktische gemakken. Gratis wifi houdt je verbonden, terwijl de eigen parkeerplaats je flexibiliteit biedt om de regio te verkennen. Huisdieren zijn van harte welkom, zodat je trouwe viervoeter mee kan genieten van de berglucht.
Na een dag vol activiteiten kom je volledig tot rust in het wellnessgedeelte met sauna. Deze faciliteit, samen met de hoogwaardige afwerking van de accommodatie, maakt van iedere vakantie hier een ware verwenvakantie. Met kindvriendelijke voorzieningen en een luxe uitstraling sluit het park naadloos aan op diverse wensen.
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er in dit appartement verblijven?
Het appartement is geschikt voor maximaal 4 personen.
Is dit een appartement in een groot gebouw of een vrijstaande woning?
Het betreft een bungalow, een vrijstaande accommodatie met veel privacy.
Mag ik mijn huisdier meenemen naar het park?
Ja, huisdieren zijn welkom bij Landal Alpine Lodge Lenzerheide.
Welke wellnessfaciliteiten zijn er beschikbaar?
Het park beschikt over wellness met sauna, waar gasten gratis gebruik van kunnen maken.
Is er parkeergelegenheid bij de accommodatie?
Ja, er is gratis parkeren beschikbaar voor je verblijf.
Wat zijn de belangrijkste activiteiten in de omgeving?
In de zomer kun je wandelen en surfen op de Heidsee, in de winter ski je in het aangrenzende skigebied Arosa-Lenzerheide.
