4-persoons villa
Landal Beach Park Texel · De Koog · Wadden
Bungalow · 4 personen
4-persoons villaOver deze accommodatie
Deze ruime, vrijstaande 4-persoons villa op Landal Beach Park Texel biedt alles voor een ontspannen vakantie op het eiland. De bungalow ligt in het gezellige De Koog, in het hart van de Waddenregio, en combineert privacy met de voorzieningen van een compleet vakantiepark. Of u nu met het gezin reist of een luxe uitje plant met uw hond, deze accommodatie past bij elk type vakantieganger.
Een aantal bungalows op het park ligt zelfs aan het water, waar u naar hartelust kunt vissen. Hebt u even geduld? Dan voelt u ongetwijfeld die verrassende beet aan de lijn. Deze unieke ligging maakt het verblijf extra bijzonder voor natuurliefhebbers en watersportfans.
De villa is uitgerust met gratis wifi, zodat u probleemloos online kunt blijven tijdens uw verblijf. Huisdieren zijn van harte welkom, dus uw trouwe viervoeter mag ook mee op vakantie. Daarnaast kunt u gratis parkeren bij de accommodatie, wat het reizen met de auto of het vervoer van al uw vakantiespullen een stuk gemakkelijker maakt.
Voor ultieme ontspanning staat u wellness & sauna tot uw beschikking. Na een frisse strandwandeling of een actieve dag op de fiets kunt u hier heerlijk tot rust komen. Het park zelf is kindvriendelijk ingericht, zodat ook de jongste gasten zich amuseren van dag tot dag. Met vier slaapplaatsen is deze bungalow ideaal voor gezinnen, stellen of vriendengroepen die Texel willen ontdekken.
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er in deze villa verblijven?
De villa biedt plaats aan 4 personen.
Zijn huisdieren toegestaan in deze bungalow?
Ja, huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.
Is er een wellness aanwezig op het park?
Ja, er is wellness & sauna beschikbaar voor gasten van het park.
Kan ik bij de villa gratis parkeren?
Ja, er is gratis parkeergelegenheid bij de accommodatie.
Is er wifi aanwezig in de villa?
Ja, er is gratis wifi beschikbaar in de bungalow.
Kun je ook vissen vanuit de accommodatie?
Een aantal bungalows ligt aan het water, waarin u kunt vissen.
