Comfort camperplaats

Landal Esonstad · Eanjum · Friesland

Car · 6 personen

Comfort camperplaats Comfort camperplaats

Comfort camperplaats · 4 foto's

Comfort camperplaats — foto 1
Comfort camperplaats — foto 2
Comfort camperplaats — foto 3
Comfort camperplaats — foto 4

Over deze accommodatie

Comfort camperplaats op Landal Esonstad in Eanjum

Landal Esonstad ligt prachtig weids aan de grens van Nationaal Park Lauwersmeer in Friesland. Deze comfort camperplaats biedt ruimte voor maximaal zes personen en is speciaal ingericht voor gasten met een camper of caravan. Dankzij de ligging aan het water geniet je hier van rustgevende uitzichten over het water vanaf je eigen plek op het park.

De voorzieningen op deze camperplaats maken je verblijf aangenaam en zorgeloos. Je parkeert gratis bij je accommodatie en maakt overal op het park gebruik van gratis wifi. Bovendien zijn huisdieren van harte welkom, zodat je het hele gezin mee kunt nemen op vakantie. Na een actieve dag in de natuur kom je helemaal tot rust in het wellness- en sauna-gedeelte van het park.

De omgeving van Eanjum en het Lauwersmeergebied leent zich uitstekend voor uitgebreide fietstochten, wandelingen en watersport. Het Nationaal Park Lauwersmeer staat bekend om zijn unieke flora en fauna, waaronder zeehonden en talloze vogelsoorten. De parkfaciliteiten en bezienswaardigheden in de omgeving maken je vakantie op Landal Esonstad compleet. Kinderen vermaken zich uitstekend op dit kindvriendelijke park, terwijl volwassenen kunnen genieten van het luxe karakter van het resort.

Veelgestelde vragen

Hoeveel personen kunnen verblijven op de Comfort camperplaats?

De Comfort camperplaats is geschikt voor maximaal zes personen.

Zijn huisdieren toegestaan op de camperplaats?

Ja, huisdieren zijn uitdrukkelijk welkom op deze accommodatie.

Is er parkeergelegenheid bij de camperplaats?

Ja, parkeren is gratis bij je accommodatie.

Heeft het park een wellnessgedeelte?

Ja, je kunt gebruikmaken van wellness en sauna op Landal Esonstad.

Waar ligt Landal Esonstad precies?

Het park ligt in Eanjum, aan de grens van Nationaal Park Lauwersmeer in Friesland.

Is er wifi beschikbaar op de camperplaats?

Ja, er is gratis wifi beschikbaar op het hele park.