Module II 4 personen
Landgoed De Scheleberg · Lunteren · Gelderland
Vakantiehuisje · 4 personen
vanaf
€ 474,93 / 4 nachten
Over deze accommodatie
Wilt u er even helemaal tussenuit op de Veluwe? Op Landgoed De Scheleberg in Lunteren vindt u het vakantiehuisje Module II 4 personen, een comfortabele plek midden in de Gelderse natuur. Dit bosrijke vakantiepark staat bekend als een van de mooiste van Nederland en betovert u direct bij aankomst via de indrukwekkende oprijlaan. Vanaf dat moment kunt u helemaal ontspannen en genieten van alles wat de Veluwe te bieden heeft.
Het vakantiepark is omgeven door uitgestrekte bossen en biedt talloze fiets- en wandelroutes die u naar de mooiste plekken van de regio leiden. Of u nu een actieve dag in de natuur wilt of juist wilt relaxen in uw vakantiehuisje met privé wellness, het kan allemaal. Landgoed De Scheleberg beschikt bovendien over uitstekende faciliteiten, waaronder een verwarmd buitenzwembad, een restaurant, sportvelden en een grote speeltuin voor de kinderen.
Dankzij de centrale ligging in Nederland is dit park bovendien de perfecte uitvalsbasis voor diverse uitstapjes. Binnen no-time bent u bij populaire bezienswaardigheden, attractieparken of gezellige steden. Combineer de rust van de natuur met de mogelijkheid om eropuit te trekken, precies zoals ú dat wilt.
Faciliteiten en omgeving
Landgoed De Scheleberg biedt luxe vakantiehuizen en villa's, waaronder dit geschikte vakantiehuisje voor 4 personen. De accommodaties zijn van alle gemakken voorzien en sommige beschikken zelfs over privé wellness, zodat u optimaal kunt ontspannen tijdens uw verblijf. De omgeving is razend populair bij fietsers en wandelaars, maar ook voor een dagje uit bent u hier aan het juiste adres. Vanaf uw vakantiehuisje stapt u zo de Gelderse bossen in, waardoor de natuur altijd binnen handbereik is.
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er verblijven in Module II?
Dit vakantiehuisje is geschikt voor maximaal 4 personen.
Op welk vakantiepark ligt deze accommodatie?
De accommodatie bevindt zich op Landgoed De Scheleberg in Lunteren, een bosrijk park midden op de Veluwe.
Welke faciliteiten zijn er op het park aanwezig?
Het park beschikt onder andere over een verwarmd buitenzwembad, een restaurant, sportvelden en een grote speeltuin.
Is er privé wellness beschikbaar?
Sommige accommodaties op het park beschikken over privé wellness; vraag bij boeking specifiek naar de mogelijkheden voor Module II.
Wat is er te doen in de omgeving?
De omgeving biedt vele fiets- en wandelroutes door de Gelderse bossen en door de centrale ligging zijn diverse uitstapjes in heel Nederland goed te bereiken.
In welke provincie ligt Landgoed De Scheleberg?
Het vakantiepark ligt in Lunteren, in de provincie Gelderland.
