Vakantiehuis 6 pers. extra ruim
Vakantiepark Duinhoeve · Udenhout · Noord-Brabant
Bungalow · 6 personen
vanaf
€ 567,89 / 2 nachten
Vakantiehuis 6 pers. extra ruimOver deze accommodatie
Vakantiehuis 6 pers. extra ruim op Vakantiepark Duinhoeve
Op Vakantiepark Duinhoeve in Udenhout, Noord-Brabant, staat dit royale vakantiehuis voor 6 personen klaar. Het is het grootste huis op het park en biedt als bungalow alle ruimte en luxe voor een ontspannen verblijf met het hele gezin, inclusief uw huisdier. Dankzij de gratis wifi blijft u ook tijdens de vakantie verbonden.
De accommodatie beschikt over een ruime keuken met gasfornuis met 4 kookpitten, vaatwasmachine, combimagnetron, koelkast, vriezer, waterkoker en filterkoffiezetapparaat. De centrale verwarming zorgt voor aangename warmte, terwijl de woonkamer met eethoek en zithoek met televisie uitnodigt tot gezellig samenzijn. De badkamer heeft een douche en wastafel en er is een apart toilet beschikbaar.
Het vakantiehuis telt 3 slaapkamers: een slaapkamer met stapelbed, een slaapkamer met een tweepersoonsbed met losse matrassen en nog een slaapkamer met stapelbed. Alle bedden hebben eenmaat 80 bij 200 centimeter. In twee slaapkamers is ruimte voor een campingbedje.
De zeer centrale ligging op plaats 1 is een groot voordeel: u woopt dichtbij het zwembad, de speeltuin en de horeca. Daarnaast geniet u van een ruime tuin met terras en meubilair. Er kunnen twee auto's bij de accommodatie worden geparkeerd, overige auto's gebruiken de nabijgelegen centrale parkeerplaats.
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er in dit vakantiehuis verblijven?
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen en is daarmee het grootste huis op Vakantiepark Duinhoeve.
Hoeveel slaapkamers heeft de accommodatie?
De bungalow beschikt over 3 slaapkamers: één met een stapelbed, één met een tweepersoonsbed met losse matrassen en nog één met een stapelbed.
Kan ik mijn huisdier meenemen naar dit vakantiehuis?
Ja, huisdieren zijn welkom in deze accommodatie. Het thema Met huisdier is dan ook van toepassing.
Waar bevindt het vakantiehuis zich op het park?
Het vakantiehuis staat op plaats 1 en heeft een zeer centrale ligging, dicht bij het zwembad, de speeltuin en de horeca.
Hoeveel auto's kan ik bij de accommodatie parkeren?
Er kunnen 2 auto's bij het huis worden geparkeerd. Overige auto's kunnen gebruik maken van de centrale parkeerplaats die dichtbij gelegen is.
Is er bij dit vakantiehuis een borgsom van toepassing?
Er kan een borgsom van 100 euro per accommodatie worden gevraagd.
