2-Persoons Hotelkamer

Vakantiepark Witterzomer · Assen · Drenthe

Hot · 2 personen

vanaf
€ 249,50 / 2 nachten

Bekijk beschikbaarheid
2-Persoons Hotelkamer 2-Persoons Hotelkamer

2-Persoons Hotelkamer · 9 foto's

2-Persoons Hotelkamer — foto 1
2-Persoons Hotelkamer — foto 2
2-Persoons Hotelkamer — foto 3
2-Persoons Hotelkamer — foto 4
2-Persoons Hotelkamer — foto 5
2-Persoons Hotelkamer — foto 6
2-Persoons Hotelkamer — foto 7
2-Persoons Hotelkamer — foto 8
2-Persoons Hotelkamer — foto 9

Over deze accommodatie

Comfortabele 2-persoons hotelkamer op Vakantiepark Witterzomer

De Comfort Hotelkamer op Vakantiepark Witterzomer in Assen is de ideale uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie in Drenthe. Deze kamer is speciaal ingericht voor twee personen en beschikt over luxe boxspringbedden die bij aankomst al voor u zijn opgemaakt. Ook handdoeken zijn inbegrepen, zodat u direct kunt genieten van uw verblijf zonder zelf nog spullen mee te hoeven nemen.

De kamer is voorzien van een eigen badkamer met douche en toilet. Buiten vindt u een terras met een zitje, waar u heerlijk kunt relaxen na een dag in de omgeving. Door de centrale ligging op het park en de rustige locatie combineert u gemak met ontspanning. Bent u met uw huisdier op vakantie? Dan bent u hier van harte welkom. Ook gratis wifi is beschikbaar, zodat u altijd verbonden blijft.

Het ontbijt is optioneel tegen een meerprijs van € 11,95 per persoon per nacht. Hierdoor heeft u de vrijheid om zelf te kiezen hoe u uw dag start. Vakantiepark Witterzomer is daarnaast kindvriendelijk, zodat het park ook uitstekend geschikt is wanneer u met het gezin of kleinkinderen op bezoek gaat. Voor groepsreizen of gezinnen die meer ruimte zoeken, zijn er op het park ook grotere accommodaties beschikbaar zoals lodges, chalets met dakterras en vakantiehuizen tot wel 20 personen.

Veelgestelde vragen

Voor hoeveel personen is de Comfort Hotelkamer geschikt?

De Comfort Hotelkamer is geschikt voor maximaal 2 personen.

Zijn huisdieren toegestaan in de hotelkamer?

Ja, huisdieren zijn welkom in deze accommodatie.

Is er wifi beschikbaar in de hotelkamer?

Ja, er is gratis wifi beschikbaar.

Wat voor bedden staan er in de kamer?

De kamer is voorzien van boxspringbedden die bij aankomst al opgemaakt zijn.

Is er een badkamer in de hotelkamer?

Ja, er is een eigen badkamer met douche en toilet aanwezig.

Wat kost het ontbijt?

Het ontbijt is optioneel en kost € 11,95 per persoon per nacht.