2 persoons appartement - Ullswater Apartment
Landal Whitbarrow · Berrier · Lake District
Bungalow · 2 personen
Over deze accommodatie
Dit 2-persoons appartement, de Ullswater Apartment, is een bungalow gelegen op Landal Whitbarrow in Berrier, in het hart van het Lake District. Het appartement biedt ruimte aan 2 personen en is daarmee ideaal voor een romantisch verblijf voor twee.
Landal Whitbarrow ligt aan het water en beschikt over uitgebreide faciliteiten. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van de parkeergelegenheid en wifi. Daarnaast is er een wellness & sauna waar je heerlijk kunt ontspannen. Het park is kindvriendelijk en huisdieren zijn welkom, zodat je jouw verblijf helemaal naar wens kunt invullen.
De locatie in Berrier biedt een uitstekende uitvalsbasis om het Lake District te verkennen. Of je nu wilt wandelen, fietsen of simpelweg genieten van de natuur, deze regio heeft voor ieder wat wils.
Veelgestelde vragen
Voor hoeveel personen is de Ullswater Apartment geschikt?
De Ullswater Apartment is een 2-persoons appartement, geschikt voor maximaal 2 personen.
Op welk park ligt deze accommodatie?
De bungalow ligt op Landal Whitbarrow in Berrier, in het Lake District.
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
Ja, huisdieren zijn welkom op Landal Whitbarrow. De accommodatie valt onder het thema 'Met huisdier'.
Welke faciliteiten zijn beschikbaar op het park?
Landal Whitbarrow biedt gratis parkeren, gratis wifi, een wellness & sauna, en ligt aan het water.
