6-8-persoons appartement
Landal Vitamaris · Schiermonnikoog · Wadden
Bungalow · 8 personen
6-8-persoons appartementOver deze accommodatie
Middenin Nationaal Park Schiermonnikoog bevindt zich Landal Vitamaris, waar dit ruime 6-8-persoons appartement je een onvergetelijk verblijf biedt. Op slechts 10 minuten lopen van het strand geniet je hier van rust, ruimte en een prachtig uitzicht over de karakteristieke Waddennatuur. Het eiland Schiermonnikoog staat bekend om zijn unieke landschap van duinen, strand, wad en bos, en vanuit je accommodatie beleef je dit dagelijks.
Dit kindvriendelijke en luxe appartement is ideaal voor gezinnen of vriendengroepen tot 8 personen. Of je nu met het gezin reist of met vrienden, de bungalow biedt voldoende comfort en ruimte voor iedereen. Dankzij de gratis wifi blijf je bovendien eenvoudig verbonden met de thuisblijvers, al is de ontspanning op dit autoloze eiland minstens zo aanlokkelijk.
Wat dit appartement extra bijzonder maakt, is dat huisdieren welkom zijn. Neem je trouwe viervoeter dus gerust mee op vakantie en ontdek samen de uitgestrekte stranden en wandelpaden van Schiermonnikoog. Het thema 'Met huisdier' wordt hier volledig waargemaakt in een omgeving waar zowel jij als je huisdier volop kunnen genieten.
Landal Vitamaris vormt de perfecte uitvalsbasis om het eiland te verkennen. Fiets door de duinen, spot zeehonden langs het wad, of wandel door het pittoreske dorp met zijn gezellige terrassen. Of je nu kiest voor actieve avonturen of puur genieten van de stilte, deze accommodatie biedt het allemaal.
Veelgestelde vragen
Hoeveel personen kunnen er in dit appartement verblijven?
Het appartement is geschikt voor 6 tot 8 personen, waardoor het ideaal is voor grotere gezinnen of vriendengroepen.
Hoe ver ligt het appartement van het strand?
Het appartement ligt op ongeveer 10 minuten lopen van het strand van Schiermonnikoog.
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
Ja, huisdieren zijn welkom in deze accommodatie. Je kunt je hond of ander huisdier dus gewoon meenemen op vakantie.
Is er wifi beschikbaar in het appartement?
Ja, er is gratis wifi beschikbaar in het appartement zodat je tijdens je verblijf verbonden kunt blijven.
Waar ligt Landal Vitamaris precies?
Landal Vitamaris ligt op Schiermonnikoog, middenin Nationaal Park Schiermonnikoog in de regio de Wadden.
Voor welke doelgroepen is dit appartement geschikt?
Dit appartement is kindvriendelijk, luxe en geschikt voor gasten met huisdieren, waardoor het aansluit bij diverse vakantiewensen.
